Батькові виснаженого голодом хлопчика призначили експертизу (фото)


Новоукраїнський райсуд Кіровоградщини призначив примусову психіатричну експертизу Олександру Мольченку. Це батько 4-річного Владислава, якого морили голодом.

“Новоукраїнський районний суд виніс рішення щодо примусового до мене заходу – психіатричної експертизи. Попередньо, слідчий Новоукраїнського ВП ГУНП в Кіровоградській області намагався вручити мені постанову про необхідність надання слідству моїх біологічних матеріалів”, – пише Мольченко у Facebook.

Раніше суд обрав запобіжний захід депутату райради Олександу Мольченку – 2 місяці цілодобового домашнього арешту. Його підозрюють у тому, що морив голодом сина. Підозру оголосили і матері дитини.

Читайте також:  Польські заробітки: Це була не робота, а пeклo. Галина виконувала хатню роботу – мила, прибирала, готувала. ­З’ясувала, що господар нaпuвaється кожної суботи, і тоді пoчuналося

На початку серпня 4-річного Владислава з родини Мольченків забрали силоміць соціальні служби. Хлопчик потрапив до лікарні в дистрофічному стані. Важив 7 кг, це майже у півтора рази менше норми. За цей час дитина набрала більше 4 кг ваги. Трьох доньок подружжя також тимчасово вилучили з родини.

Джерело.


Читайте також: