З 00:10 до 1:30. В цей час Водохресна Вода наділена найбільш цілющими властивостями, а молитва, звернена до Бога, буде обов’язково почута


Свято Богоявлення — Хрещення Господнього — це свято Просвіщення, день, у який Господь відкриває всім нам таємницю, про яку Він у Євангелії від Івана (Ів. 3,3-5) говорить фарисеєві Никодиму: «Істинно, істинно кажу тобі: Коли хтось не вродиться з висоти, не бачити йому Божого Царства… Істинно, істинно кажу тобі: Коли хтось не вродиться з води та Духа, не спроможен увійти у Царство Боже.

- джерело.

Найпомітнішою особливістю церковного Богослужіння цього свята є Велике Водосвяття, яке відбувається тільки в цей день, на згадку про прийняття Ісусом Христом водного хрещення від руки Івана Предтечі. Цей чин відбувається двічі, у переддень і в сам день свята.

Хрещення Господнє або Святе Богоявлення відзначають 19 січня. У цей день Ісус Христос був охрещений у річці Йордан.

Вважається, що ця вода наділена цілющими властивостями. Тому її зберігають весь рік і використовують у разі потреби.

Потужна позитивна енергетика зарядженої води сприяє тому, щоб вони на Водохреща були успішними.

Крім того, молитися на Водохреща необхідно з 18 на 19 січня у проміжку часу з 00:10 до 1:30. Вважається, що саме в цей час водохресна вода має найбільшу чарівну силу, і всі прохання піднесені Богу на Водохреща точно втілиться в життя.

Молитви на Водохреща переважно спрямовані на одужання, зцілення організму і на приплив життєвої сили.

Останнє благословення води відбувається троєкратним зануренням у неї Хреста під багаторазовий спів тропаря свята «Коли в Йордані хрестився Ти Господи», який ще раз у стислій формі виражає думки чотирьох початкових тропарів Великого Водосвяття.

Після цього священик кропить святою водою тих, що зібралися, усі вертаються до храму, який теж окроплюються, і далі співається подячна стихира «Оспіваймо вірні» і служиться заключна частина святкової літургії.

Читайте також:


Залишити коментар: