Почалася блювота, а на тілі з’явилися криваві плями: в страшних муках померла 2-річна дитина


У Черкасах сталася страшна трагедія, за два дні з моменту виявлення хвороби померла 2-річна дитина. Маленький Альоша помер від менінгококової інфекції блискавичної форми, сказано в сюжеті ТСН.

- джерело.

Мама малюка Катерина розповідає, що у нього різко піднялася температура, почалася блювота, а на тілі з’явилися криваві плями.

“Я піднімаю кофточку, а ці висипання на очах збільшуються. Це страшно”, – поділилася вона.

Рідні загиблої дитини розповіли, що з Альошею контактувала вся сім’я, в тому числі їх старша дитина. Батьки вважають, що вони могли поширювати інфекцію після смерті сина, тому що їх ніхто професійно не проконсультував.

“Він так мучився, йому так боліло”, – розповіли рідні хлопчика.

Катерина розповіла, що смертність від менінгококцемія в світі перевищує 80%, тому вона не має притензій до лікування, але не розуміє, чому після смерті сина їх сім’ї не розповіли про небезпеку зараження – тільки на папірці написали назву антибіотика.

“Прийшли всі родичі, зайшли до нього, коли він був живий. Дозволили всім попрощатися, був контакт у всіх родичів, які там були, і у хресних”, – зазначила жінка.

Крім того, Катерина обурилася тим, що лікарі не поцікавилися долею її старшої дочки Поліни, яка тісно спілкувалася з братом, коли він підчепив інфекцію.

“За старшу дочку взагалі ніхто не сказав. Коли мій син захворів, старша дочка могла бути хвора. Чому вони не подзвонили в санстанцію”, – здивувалася мама.

Також, коли у трьох дорослих після похорону піднялася температура, сім’я сама підняла шум.

“Ніхто не запропонував ізолювати нас, обстежити всіх нас – не було нічого цього сказано. Ми потенційно могли заразити пів села”, – обурювалися рідні.

Після розголосу історії в соцмережах батькам запропонували здати повторні мазки на менінгококову інфекцію, а мешканцям будинку, де живе сім’я, рознесли записки з проханням пройти обстеження.

Зараз експертна комісія департаменту охорони здоров’я Черкас буде розбиратися, чи правильно діяли лікарі. До висновків комісії ніяких коментарів не давали.

Відзначимо, що менінгокок передається повітряно-крапельним шляхом при близькому контакті зі слизовими оболонками – це тісне спілкування, обійми, поцілунки, загальний посуд. Хвороба особливо небезпечна для дітей до п’яти років. Від п’яти груп менінгококової інфекції може захистити щеплення.

Читайте також:


Залишити коментар: