Труна є, а Захарченка немає: на похованні з ватажком бойовиків помітили недобре, перші кадри
У мережі з’явилися перші фотографії з похорону ватажка так званої “ДНР” Олександра Захарченка, якого 31 серпня ліквідували в Донецьку
“Людей біля Донбас-опери вже неміряно. До початку церемонії прощання з Олександром Захарченко ще півгодини”, – йдеться у підписі до фото.
Відзначимо, що за даними Telegram-каналу, Захарченко поховали на так званій Алеї Героїв, яка розташована на кладовищі “Донецьке море”.
У церемонії похорону також брав участь потерпілий в результаті вибуху, через який загинув Захарченко, так званий віце-спікер ДНР Олександр Тимофєєв.
Біля труни Захарченка стоять та. о. глави «ДНР» Дмитро Трапезников, голова так званого парламенту “ДНР” Денис Пушилін Денис Володимирович, а також президент самопроголошеної Південної Осетії Анатолій Бібілов. Також у Донецьк “злетілися” окупанти: так званий голова анексованого Криму Сергій Аксьонов та депутат нелегітимної Держдуми РФ Наталія Поклонська.
Тим часом, заради прощання з Захарченком у Донецьку перекрили рух на вулиці Артема від Богдана Хмельницького до Садового.
Слід зазначити, що сама процедура похорон похорону дозволила користувачам зробити висновок, що не все так добре. Деякі впевнені, що з огляду на той факт, що ліквідованого бойовика Олександра Захарченка ховають у закритій труні, підтвердження його смерті навряд чи варто чекати.
Раніше повідомлялося, що на похорон Захарченко силою зганяють працівників бюджетної сфери з сім’ями.
«Прийшов наказ, і нас зобов’язують під розпис обов’язково всім бути з сім’ями на похоронах Захарченко», – повідомили працівники шкіл в окупованих Макіївці і Донецьку.
Крім того, на хвилі новин про резонансне вбивство ватажка бойовиків «ДНР» Олександра Захарченко починають з’являтися нові версії того, що сталося 31 серпня о донецькому кафе «Сепар». Так, український дипломат Василь Філіпчук звернув увагу на те, що вся ситуація з убивством Захарченко підозріло нагадує сцену з фільму.
«Сценаристи, режисери, автори декорацій і виконавці постаралися на славу. Кафе «Сепар», поминки по Кобзону, бомба в світильнику…», – зазначив дипломат.