54-річна Сумська склала компанію молодій дружині Комарова зі “Світ навиворіт”: фото красуньВідома українська актриса Ольга Сумська з’явилася в компанії телеведучої, дружини мандрівника Дмитра Комарова, Олександри Кучеренко 

- джерело.

Ольга Сумська зараз знімається не тільки в різних серіалах і фільмах, але і в шоу, передає Politeka.net. Цього разу зірка взяла участь у зйомках рубрики програми “Ранок у великому місті”, яку веде Олександра Кучеренко. 

Відповідне фото дружина мандрівника опублікувала у своєму сторі в Instagram. У кадрі обидві зірки постали в сірих пальтах, вони обіймалися і посміхалися в камеру. 

“Скучили за “33 за 3″”, – поцікавилася телеведуча. 

Публікація не зібрала багато лайків і коментарів у відкритому доступі, адже в сторіс це зробити неможливо. 

Зазначимо, в рубриці “33 на 3” телеведуча задає 33 гострих питання відомим людям, на які герої повинні відповісти всього за три хвилини. За словами Кучеренко, в рубриці можна побачити зірок такими, якими вони є насправді, адже відповіді виходять щирими і навіть несподіваними, а іноді за три хвилини про гостя вдається дізнатися більше, ніж за інтерв’ю. 

Нагадаємо, Олександра Кучеренко – не тільки телеведуча, але також модель. У 2016 році зірка заробила титул “Міс Україна”. 

У 2017 році красуня стала учасницею проекту “Танці з зірками”, де виступала в парі зі своїм майбутнім чоловіком – Дмитром Комаровим. 

Примітно, що обидва стали зустрічатися ще до проекту, але довго приховували цей факт. 

Олександра кучеренко, Діма комаров з дружиною

Нагадаємо, над відважним Комаровим з ” Світ навиворіт “нависла страшна небезпека:” з отруйною змією…”

Як повідомляла Politeka, Комаров з ” Світ навиворіт “поділився незвичайним ноу-хау з Пакистану:” відчуваєш себе, як в кіно…”

Також Politeka писала, що Комаров з ” Світ навиворіт “заінтригував українців новою заявою:” Скоро літо і…”

Читайте також:Останні новини: