Зґвалтування поліцейської: повідомили неоднозначні дані про постраждалу

Дівчина-дізнавач, яку в російській Уфі зґвалтували троє поліцейських, раніше вже була замішена в секс-скандалі.

Постраждалу, ймовірно, звати Лейсан Сагітова. Півроку тому вона закінчила Уфимський юридичний інститут МВС Росії. Після цього дівчина прийшла на роботу в управління з питань міграції МВС в Уфимському районі. Про це пише OBOZREVATEL.

За даними з сайту Уфимського юридичного інституту, останнім часом там навчалася одна студентка з таким ім’ям. Про неї згадується кілька разів, Лейсан брала участь в різних конференціях.

“В 2015 році виступала на регіональній науковій конференції, завоювала 2 місце і була відзначена почесною грамотою. У тому ж році вона виступила на всеросійській конференції “Право і держава”, отримала подяку. У 2017 році Лейсан взяла участь в круглому столі з доповіддю”, – пишуть журналісти.

Читайте також:  Здоровому хлопчику зробили 13 oпepaцій, тому що мати так вирішила: ніхто не хотів вірити, поки не стало надто пізно

Деякі однокурсники Лейсан відгукуються про неї, як про розумну і красиву дівчину. Вона прекрасно вчилася і мріяла працювати в поліції. Однак, інші студенти пригадують дивний випадок під час навчання.

“Нібито дівчину застукали з молодим курсантом прямо в навчальному кабінеті, де вони займалися любов’ю. Тоді дівчина написала заяву про зґвалтування, а курсант швидко звільнився з вузу”, – зазначають журналісти.

Також показали фото російських правоохоронців, яких звинувачують у зґвалтуванні.


Підозрюваний у зґвалтуванні Павло Яромчук. Фото: ufa1.ru


Підозрюваний у зґвалтуванні Салават Галієв. Фото: ufa1.ru


Підозрюваний у зґвалтуванні Едуард Матвєєв. Фото: ufa1.ru

Джерело.