Здуло вітром, коли робив селфі: У Франції трагічно загинув відомий мільярдер

У Франції китайський мільярдер Ван Цзян, засновник конгломерату HNA, загинув під час селфі на курорті південного узбережжя країни, передає Корупція.Інфо

Цзян, в гонитві за красивим кадром на тлі гірських вершин, заліз на високий парапет будівлі. Під час селфі сильний порив вітру скинув китайського бізнесмена вниз. Медики намагалися реанімувати його, але безуспішно.

“Ми сумуємо про втрату виключно талановитого лідера і людини, чиє бачення і цінності продовжать служити керівництвом для всіх, хто мав можливість знати його”, – сказано в повідомленні компанії HNA. Там також підкреслили, що бізнесмен був у Франції не на відпочинку, а у відрядженні.

Читайте також:  Мешканців багатоповерхівки розбудили моторошні крики: В Херсоні сталось жорстоке вбивство

За оцінками журналу Forbes, стан мільярдера в 2017 році сягала 1,7 мільярда доларів. Компанія мільярдера займалася логістикою, туристичними перевезеннями і авіасполученням. Він об’єднав свій бізнес з регіональною компанією молодшого брата Ван Вея, який продавав послуги та обладнання компанії Hainan Airlines. Це дозволило створити і розкрутити конгломерат HNA.

Джерело.


РЕКЛАМА: