За мить до трагедії: в селі на Прикарпатті під час того, як люди переходили річку, провалився міст (фото)

У четвер, 28 червня, у селі Мислів Калуського району обвалився міст. У момент обвалу ним переходили річку люди.

Про випадок повідомила “Галці” мешканка вказаного села Надія Дзундза.

“В селі Мислів Калуського району сталася аварійна ситуація, під час того, як жителі населеного пункту переходили річку, провалився міст. Його вже роками ніхто не ремонтував”, – розповідає жінка.

Кілька людей впало разом з мостом. На щастя, постраждалих немає. Проте, це лише питання часу, адже міст знаходиться в аварійному стані: старий металічний каркас та гнила деревина.

Що цікаво, голова сільської ради не проти відремонтувати міст, але лише його частину, хоча потрібен капітальний ремонт споруди.

“Зараз громада села Мислів хоче вибити фінансування на капітальний ремонт моста, а не на частину, адже все прогнило, і якщо поремонтувати частину, то аварія може повторитися, тільки в іншій частині моста”, – каже Надія Дзундза.

Читайте також:  Чоловік влетів у популярний ресторан у центрі Львова та погрожував російською все підірвати

У сільській раді людям пояснили, що саме капітальний ремонт займе надто багато часу. Мовляв, людям потрібно якось переходити річку, а з капремонтом це тривалий час буде неможливо.

“Поки такий ремонт, а з часом був би і капітальний”, – пояснив людям голова сільради Мисліва.

Виходить замкнуте коло. Капітальний ремонт моста буквально відріже село від “зовнішнього світу”, але й ходити по занедбаній споруді місцевим страшно.

Джерело.


РЕКЛАМА: