В Італії затримали українську заробітчанку із підробленим паспортом

Днями на станції метро Чернуско, що у Мілані, затримано 37-річну українку із фальшивими документами, повідомляє Il Giorno.

Вона вийшла із вагону метро і потрапила під перевірку поліції. Військові зауважили, що її документи підроблені, українка користувалася паспортом громадянки Румунії, який дозволяв їй вільно переміщатися Європою. На її зап’ястях замкнулися наручники. Арешт проведений в ході контролю території, який посилилися після терактів в Баварії і Франції в останні дні.

Читайте також:  Рiдні дoньки вuгнали мaтір з дому, якa кожну зароблену копійку пересилала їм з Ітaлії: “Погoстюєте тyт кiлька днiв, відпoчинете і пошyкаєте собі якeсь житло”

Нагадаємо, у 2010 році у Сан Паоло Бел Сіто за володіння фальшивими ідентифікаційними документами та дозволом на проживання в Італії було заарештовано Миколу Б. 42-річного українця затримали за кермом Audi. Докладний контроль виявив що усі документи пред’явлені чоловіком, є фальшивими. Архів поліції виявив, що в минулому чоловік для проживання та вільного пересування по території ЄС використовував документи громадянина Румунії.

Джерело.


РЕКЛАМА: