Українець з Івано-Франківстка розповів, як купити житло в США



Щоб купити бюджетне житло у США, потрібно заздалегідь відкрити 2 банківські рахунки. Один – чековий, інший – ощадний. Навіть, якщо немає багато грошей, щоб відкладати їх, можна додавати туди $25 щомісяця. Сума не важлива, головне – щоб був рахунок. Також варто користуватися кредитною карткою, щоб мати досить хорошу кредитну історію.

- джерело.

Про це у своєму блозі на сайті “Immigrant porada” пише Андрій Бойчук з Івано-Франківська. У 2004 році виїхав в Америку. Пише gazeta.ua

Українець розповів, як підготуватися до купівлі житла в США.

Комунальні платежі

“Простежте, щоб платежі за газ, світло тощо надходили на ваше ім’я. Навіть якщо ви винаймаєте не всю квартиру, а тільки кімнату. Попросіть, щоб вас записали в рахунок. У майбутньому, коли братимете кредит на житло, банк бачитиме, як ви сплачували комунальні послуги. До речі, робіть це вчасно”.

Телефонний рахунок

“Якщо ваш телефон обслуговує компанія, яка щомісяця надсилає вам рахунок, це також чудово. Головне, щоб там було ваше ім’я. Такий документ також буде перевагою під час отримання кредиту”.

Податкові звіти

“Потрібно мати 2 податкових звіти, щоб взяти кредит. Відповідно, з останнього звіту має бути зрозуміло, що ви заробляєте достатньо для того, щоб сплачувати кредит. Скільки? Усе залежить від суми кредиту. Але мій друг заробляв 14 дол. за годину, а купив житло приблизно за 170 тис. дол. Головне – не обходьте закон і не вдавайте, начебто у вас великі втрати за рік, щоб держава повернула більше податків з заробітної плати”.

Заощадження

“Заощаджуйте гроші та відкладайте їх на ощадний рахунок. На жаль, ви не можете мати на рахунку 1 тис. дол., а потім, коли вам скажуть, що потрібно 20 тис. дол. з першим внеском і документами, позичити у когось 19 тис. дол. і покласти на свій рахунок. Це не зарахують, адже одразу виникнуть запитання, звідки ви взяли стільки грошей в останню хвилину. Раджу мати рахунок і відкладати туди щонайменше 10% з кожної зарплати. Якщо ви заробляєте 600 дол. на тиждень, матимете 6 240 дол. вже за два роки на ощадному рахунку”.


Читайте також:


Залишити коментар: