Учні львівської гімназії відмовились від випускного та вирушили в подорож до Італії (відео)

У Львівській гімназії Шептицького випускники відмовляються влаштовувати традиційні святкові бенкети та їдуть замість цього у подорож до Італії. Така традиція існує у навчальному закладі вже четвертий рік. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Зазначається, що вартість подорожі подекуди менша, ніж вечір у ресторані та купівля вечірнього одягу.

Випускник гімназії Олег Федишин розповів журналістам, що його клас після випуску поїхав в Італію і пробув там приблизно 5-6 днів. Учні побачили Венецію та Альпійські гори, а також відпочили на морі. За словами парубка, він не шкодує, що у них не було випускного бенкету, бо подорож залишила незабутні спогади.

Читайте також:  «Матусю, мені не треба іграшок і спортивного костюма. В мене є все. Приїжджай додому! Не руйнуй сім’ю»,- лист мамі в далеку Італію

Однокласники Володимир та Анастасія, які тільки готуються до випускного, також не планують влаштовувати випускний вечір. Їх клас на декілька днів їде у Рим, а потім – ближче до моря.

Зазначається, що вартість мандрівки в Італію обходиться учням в середньому у 300 євро – це фактично витрати на дорогу та їжу.

Живуть діти при монастирях, каже директор школи отець Олег. Він вчився та жив в Італії 10 років, тому за житло домовляється з друзями, а екскурсії дітям проводить сам. Тим часом, на львівських ринках вартість однієї лише вечірньої сукні починається від суми у 200 доларів.

Джерело.