У Польщі пояснили, чому надають перевагу українським мігрантам

Українці, на думку спікера польського Сенату, здатні поважати польські цінності.

Про це Станіслав Карчевський розповів у інтерв’ю DW.

Відповідаючи на запитання журналіста, чому Польща не виконує зобов’язання щодо прийому біженців із північної Африки та Близького Сходу відповідно до вимог ЄС, Карчевський почав наводити традиційне пояснення Варшави «про мільйони українців», яких приймає країна.

«Чи знають критики, що за останні два роки до Польщі приїхало понад два мільйони українців? Багато політиків в ЄС цього не знають», – заявив політик.

Разом з тим, він дав зрозуміти, що Польща не згодна давати притулок мігрантам на підставі культурно-релігійних відмінностей.

«Йдеться не про квоти або розподілі мігрантів, а про вибір моделі суспільства, в якій хочемо жити. Ми бачимо, що відбувається в світі – у Німеччині, Франції, де існують паралельні суспільства, які не хочуть інтегруватися, тому що вони віддані різним цінностям»,– заявив спікер польського сенату.

Читайте також:  Як склалася доля загадкового батька митрополита Епіфанія, який покинув родину з немовлям на руках(відео)

«Польща рада українцям, тому що вони з великою ймовірністю будуть поважати наші цінності», – додав Карчевський.

Водночас, він не згадав про те, що абсолютна більшість українців у Польщі є трудовими мігрантами, а не шукачами притулку.

Джерело.


РЕКЛАМА: