У піджаку на голе тіло: Астаф’єва знову підкорила Instagram

Екс-солістка Nikita і модель Даша Астаф’єва активно привертає увагу шанувальників.

Українська співачка, екс-солістка епатажної групи Nikita і модель Даша Астаф’єва кожен раз активно привертає увагу шанувальників пікантними знімками. Останній випадок не став винятком. На сторінці Instagram Даша опублікувала фото, на якому показала себе у всій красі.

На цей раз артистка виклала фото зі зйомок нового кліпу, на якому вона зображена в червоному піджаку і без бюстгальтера.

Груди Даші опинилися в центрі уваги, а тому в стрічці коментарів одне за іншим миготять подібні повідомлення: “Справжня пані! Тремтіть все !!!”, “Дика кішечка!”, “Така сексі …”, “Фотка вогонь !!! “.

Даша Астаф’єва не так давно вирішила активно зайнятися своєю фізичною формою. Зірка села на спеціальну дієту і займається тренуваннями. Тепер вона вирішила поділитися результатами і опублікувала фото “до і після”.

Читайте також:  “Без Останньої Сповіді І Закопати Як Скотину…”: На Львівщині Священик Відмовився Задурно Ховати Померлого Та Не Пустив До Церкви Похоронну Процесію

“Поважаю результат, який говорить сам за себе) До стану “хочу весь час їсти” звикнути дуже складно. Для мене – нереально … Але боротися з ним легко, коли тебе оточують найкращі фахівці у своїй сфері!

На сьогоднішній день, я дуже задоволена тим, що зі мною відбувається, як я себе почуваю і як змінюється мій загальний стан і тіло. А всім, хто запитує мою думку, я рекомендую від чистого серця. Кажу про те, що це не так просто, але варто того”, – говорить Даша.

Джерело.

РЕКЛАМА: