У Парижі в українській школі провели акцію на підтримку Сущенка: фото

Учні та вчителі української школи у Парижі провели акцію на підтримку незакнно ув’язненого в Росії українського журналіста Романа Сущенка.

Директорка української школи в Парижі Олена Місталь розповіла, що син журналіста 4 роки відвідував їхню школу, а сам Роман брав активну участь у шкільному житті:

Цією акцією ми хочемо нагадати українцям у Парижі про Романа та підтримати його та його родину. І щоб він знав, що тут всі його пам’ятають та чекають, – зазначила вона.

Учні та вчителі одягунли футболки з написом #FreeSushchenko та закликали інших українців за кордоном приєднатися до флешмобу.

Окрім того, під час акції відбулася виставка малюнків Сущенка, які він зробив у СІЗО за майже два роки. Також учасники акції написали листи Роману Сущенку та підготували свої малюнки.

Читайте також:  Діти в небезпеці: соцмережі породили черговий убивчий флешмоб

За що в Росії засудили Романа Сущенка?
Журналіста Національного інформаційного агентства “Укрінформ” Романа Сущенка затримали у Москві 30 вересня 2016 року. Російська сторона заявила, що Сущенко – полковник і кадровий співробітник Головного управління розвідки Міноборони України. Московський міський суд 4 червня 2018 року засудив українського журналіста Романа Сущенка до 12 років колонії суворого режиму. Його визнали винним у шпигунстві. Слухання відбувалися в закритому режимі, оскільки справа маркована грифом “цілком таємно”.