У квартирі львівської жінки, хворої на шизофренію, понад тиждень за шафою пролежав труп її чоловіка (відео)

У Львові мешканці одного із будинків скаржаться на сусідку-пенсіонерку, хвору на шизофренію. Старенька весь час б’є тварин, підпалює під’їзд, викидає з вікна квартири речі тощо.

Про це у соцмережі повідомила Лілія Малішевська.

«Прошу допомоги у вирішенні проблеми насильства над тваринами і мешканцями будинку, – написала вона. – У нашому будинку проживає 73-річна жінка, п. Світлана (має діагноз: шизофренія), яка підпалює під’їзд, стабільно б’є двох собак, які проживають з нею. В однієї собаки – «виколупане» око. Також кидається на сусідів, викидає з 4-го поверху будь-що. Наприклад 1.11.18 – це була двохметрова дерев’яна драбина. Кидає бруківкою, палить вогнище вдома на паркеті. Цей список можна продовжувати вічно».

Лілія Малішевська зазначила, що особисто неодноразово зверталась у поліцію із заявами, у «швидку». Пенсіонерку госпіталізували 1 листопада о 23:00 год , а вже 2 листопада о 18:00 год вона повернулась додому, оскільки нікому не було «вигідно» її утримувати. Пояснень жодних немає.

Читайте також:  Лупцював поки той не перестав дихати: На Вінниччині син жорстоко вбив батька

«1.11.18 п. Світлана загубила ключі від квартири і попросила допомогти потрапити у квартиру. Зайшовши із нею, сусіди (оскільки був дивний запах) виявили труп її чоловіка, який пролежав за шафою, прикритий зверху курткою, вже понад 7 днів… Усі служби відмовляються чинити будь-які дії стосовно цієї особи, бо, як вони пояснюють, немає закону для таких неадекватних осіб. Виходить, що одного разу ми прокинемось від того, що будинок горить, або хтось отримає важким предметом по голові… Куди звернутись про допомогу?????», – резюмувала жінка.

ВІДЕО

Джерело.