У Греції та Італії арештовано близько 250 українських моряків – МЗС

Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заєць заявив, що правоохоронці Греції й Італії утримують близько 250 українських моряків.
Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Заєць зазначив про погіршення ситуації з українськими моряками.

«Ситуація за останні роки значно погіршилася. З моряками завжди були проблеми, але ситуації в таких масштабах, яка складається зараз, не було вже давно, або, можливо, і ніколи. Дві пріоритетні точки на карті з цього приводу – це Греція і Італія» , – повідомив він.

Читайте також:  «Матусю, мені не треба іграшок і спортивного костюма. В мене є все. Приїжджай додому! Не руйнуй сім’ю»,- лист мамі в далеку Італію

Так, за даними МЗС, у Греції станом на червень цього року перебуває 151 український моряк, з них 108 засуджені, з них 98 – за перевезення нелегальних мігрантів. Приблизно така сама ситуація, як зазначив Заєць, і в Італії, де утримуються близько 100 громадян України за перевезення нелегальних мігрантів.

Заєць також зазначив, що протягом останнього місяця в Україні зусиллями консулів повернуто 33 українських моряки, які тривалий час перебували у важких обставинах за кордоном.

Джерело.


РЕКЛАМА: