Тарас Тополя розповів, чому перестав активно допомагати українським солдатам

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя розповів, як змінилась його волонтерська діяльність з введеням контрактної армії в Україні.

,,Активність зменшилася, відколи армія стала контрактною. Волонтери почали «воювати» на інших фронтах, з міністерством оборони. Щоб те, що раніше збирали з людей, почало забезпечуватись через військовий бюджет.

З медиками волонтерами відвоювали у фарммафії й зацікавлених чиновників повноцінну військову аптечку «натовського» зразка. Для прикладу, в разі поранення на полі бою важливо вчасно зупинити кpoвoтeчy.

Життєво важливо вміти самому собі надати допомогу і мати в аптеці необхідний інструмент. Зараз йдуть кабінетні бої за медичний евакуаційний транспорт. У питання забезпечення зброєю ми не ліземо, бо вважаємо, що це не справа музикантів», — говорить артист.

Читайте також:  Маленька калушанка страждає від жахливих приступів болю (фото)

За словами Тополі, волонтери допомагають ветеранам, які повернулись з війни.

,,Наш волонтерський фонд «Вільні.UA» продовжує працювати. Його директор Катерина Нечаєва постійно акумулює кошти. Олександр Благий на своєму пікапі відвозить раз у місяць бійцям допомогу, закуплену на ці кошти.

В даний момент з очільником турфірми «Феєрія мандрів» шукаємо бійців, які пройшли реабілітацію. Пробуємо допомогти їм влаштуватись на роботу в Америку на півроку чи рік. Роботодавці — власники компаній вантажних перевезень, які готові брати до себе українців».

Джерело.


РЕКЛАМА: