«Так я забуваю про дорослі проблеми»: 24-річна дівчина ходить в підгузку і має cocкy (фото)

24-річна американка на ім’я Хайді працює в торговельній компанії в американському Орегоні і більшу частину тижня виглядає як звичайна дівчина.

Однак тільки найближчі знають, що Хайді любить переодягатися в маленьку дівчинку. Причому не просто зав’язує собі хвостики і натягує гольфики, а навіть одягає підгузник і cмoкчe соску.

Вся справа в тому, що Хайді — член особливою субкультури, прихильники якої люблять одягатися в дитячий одяг і будувати з себе інфантів. Вони називаються по різному: «Дорослі любителі дитячих підгузників» і «Будинок татка».

Про існування такої субкультури Хайді дізналася лише рік тому. І дуже зраділа, адже раніше вона приховувала від знайомих, що їй подобається грати в ляльки і читати дитячі книжки.

Не афішувала вона особливо і те, що в її гардеробі повно дитячого одягу.

«Я вдягаю підгузник, комбінезон і мажусь дитячим лосьйоном. У мене навіть є cocки для дорослих. Це не означає, що я використовую підгузник за призначенням, просто входжу в образ.

Ще я люблю грати в іграшки і в ляльки, — зізнається американка. — В образі життя людей цієї субкультури мене приваблює те, що вони дуже пишаються тим, що роблять. І приймають себе такими, якими вони є. Я теж цього вчуся».

Читайте також:  «Смерть Америці»: у парламенті Ірану спалили прапор США через вихід з ядерної угоди (ФОТО, ВІДЕО)

Хайді не тільки виглядає, але і веде себе як дитина:

«Я можу бути дурною і стрибати на ліжку, а іноді буваю тихою і сонної. Я забуваю про будь-дорослому проблеми, коли стаю маленькою.

Ще я ходжу на зустрічі таких же малюків, де ми вбираємося, дивимося мультфільми та робимо різні вироби, — поділилася дівчина. — Але є велика помилка, що так звані дорослі діти поводяться як діти цілодобово.

Це не так. Я все ще ходжу на роботу, оплачую рахунки і готую. ​​насправді, побути «маленькою» виходить всього 2-3 години в день».

У Хайді є бойфренд на ім’я Ерік. Вони зустрічаються всього три місяці, але дівчина не приховувала від нього своїх захоплень.

Вона називає його «татусем», і йому це подобається. До речі, найпоширеніший питання, яке задають Хайді, це: «Ти прикидаєшся маленької під час iнтuмy?»

Дівчина відповідає негативно: «Я — нормальна, зріла особистість, і під час iнтuмy я теж веду себе, як доросла».

Джерело.


РЕКЛАМА: