“Світ збожеволів”: “оголений” знімок найповнішої у світі моделі підірвав мережу (фото)

На знімку 33-річна модель лежить на боці в пшеничному полі з лимонною хусткою в руці і демонструє шанувальникам своє тіло і татуювання.

На знімку 33-річна модель лежить на боці в пшеничному полі з лимонною хусткою в руці і демонструє шанувальникам своє тіло і татуювання.

«Цей місяць став серйозним випробуванням для моєї психіки. Але я все ще з вами, як і раніше сильна, як і раніше вдячна, як і раніше, щаслива і раніше дівчина з обкладинки… Але я страшенно вимотала, — зізналася Холлідей у описі до посту. — Я знаю, що це фото розлетиться в інтернеті і люди засудять мене, будуть висміювати та критикувати за те, що я негативно впливаю на молоді уми. І я до цього готова. Моє тіло завжди була полем бою, а зараз на ньому запанував мир». «Будь ласка, видали це, ніхто не хоче бачити таке. У мене пропав апетит», — пишуть в мережі під фото.

Читайте також:  Економіка Італії впала в рецесію

«Світ збожеволів, якщо вважає, що це позитивний фото. Нічим не відрізняється від анорексичек», — погоджувалися інші.

View this post on Instagram

This month tested my mental health, but here I am, still standing, still grateful, still happy, still a fat covergirl… but I’m also fucking exhausted. I know this photo will piss people off, it will be shared worldwide while being mocked & judged, saying how I’m “negatively affecting” impressionable young minds, & I’m prepared for that. My body has always felt like a war zone, but I’ve made peace with that. It’s your minds that need to change. – This is a photo that wasn’t used from my @selfmagazine cover shoot a couple months ago & I am still in awe of how beautifully @catherineservel captured me. #effyourbeautystandards

A post shared by T E S S (@tessholliday) on

Джерело.


РЕКЛАМА: