Ріанна поділилася секретами своєї ідеальної зовнішності

Особиста візажистка Ріанни Прісцилла Оно розкрила кілька головних макіяж-секретів співачки.

Пише harpersbazaar.com.

По-перше, Ріанна підбирає тональний крем під колір плечей, а не обличчя. «Якщо тон шкіри вашого обличчя світліше від тону тіла, вибирайте засіб під плече. Наблизьте плече до обличчя і перевірте, чи збігаються відтінки», – порадила Оно. Крім того, вона додала, що наносити шар крему слід пензлем, а потім вирівнювати його спонжем, обходячи місця, що не потребують макіяжу.

По-друге, стилістка порекомендувала використовувати освіжальний спрей, щоб захистити шкіру від пересихання під шаром косметики.

Читайте також:  Зірки туди ж: Настя Каменських потрапила у лікарню з отруєнням

Нарешті, за словами Оно, Ріанна укладає брови за допомогою чистої щіточки для туші, намиленої звичайним шматком сухого мила. «Це старий трюк візажистів. Усі хочуть ідеальні брови, а мило дійсно фіксує волоски», – сказала вона.

У травні фотографія Ріанни з неголеними ногами, яку співачка розмістила в своїх акаунтах в Instagram і Twitter, викликала захоплення шанувальників. Підписники оцінили природну красу американської співачки і висловили своє захоплення в коментарях. «Така чиста і природна!» – робили компліменти фанати Ріанни в Instagram.

Джерело.


РЕКЛАМА: