Путін заявив про тяжкі наслідки для України

Президента РФ попросили прокоментувати очікування ДНР провокацій на Донбасі під час чемпіонату світу з футболу.

Російський президент Володимир Путін заявив, що Росія продовжуватиме допомагати самопроголошеним республікам на Донбасі.

Під час прямої лінії “радник глави” ДНР, письменник Захар Прилепин сказав Путіну, що в Донецьку очікують провокацій з боку України під час проведення чемпіонату світу з футболу в Росії, і попросив прокоментувати.

“Сподіваюся, що до цього не дійде. Але якщо таке трапиться, то потягне важкі наслідки для української державності в цілому”, – відповів Путін.

Він сказав, що російська влада бачить, що відбувається в ЛДНР, і запевнив, що допомагатиме їм й надалі. Путін вважає, що, власне, Україна не докладає достатніх зусиль, щоб вирішити проблему жителів Донбасу.

“Ну як можна вважати їх своїми і організовувати блокаду? Обстрілювати їх? Мені іноді здається, що Україна, вступаючи в новий політичний цикл… Ситуація у зв’язку саме з цим посилюється. Українська влада не в змозі вирішити проблеми ЛНР і ДНР, у тому числі тому, що їй непотрібні виборці з цих територій”, – говорить він.

Путін закликав українську владу йти по шляху мінських угод і заявив, що Росія зробить усе, щоб ситуація на Донбасі була вирішена в рамках мінських угод.

Читайте також:  “Намагалася зробити яскраве селфі”: Модель стала жертвою агресивної акули

Зазначимо, що Україна закликає західні країни бойкотувати ЧС-2018, який пройде в Росії.

Джерело.


РЕКЛАМА: