Посол США пообіцяла полякам безвізовий режим

Візове питання може вирішитися вже до кінця наступного року.

Джоржетт Мосбахер, посол США у Варшаві, запевняє, що поляки зможуть подорожувати до США без віз вже з кінця наступного року. Про це у п’ятницю, 2 листопада, пише польська газета z Rzeczpospolita.

Вона зазначила, що вражена змінами, які відбулися в цій країні за останні 30 років.

«Мабуть, немає в сіті ще однієї такої країни, яка змогла б досягти того, що досягнула Польща», — сказала вона в інтерв’ю телеканалу TVN24.

«Міркуючи про країну, в якій впродовж 30 років упевнено зростає середній клас, низька інфляція, майже відсутність безробіття, кваліфікована робоча сила та професійна етика, — їх можна лише позаздрити. Це справді вражає, й я дуже пишаюся тим, що можу бути тут, адже відчуваю, що я опинилася в цій країні в той момент, коли твориться її історія», — додала дипломат.

Вона також прокоментувала скасування віз для поляків. Мосбахер зазначила, що їй соромно, що полякам досі доводиться звертатися за ними.

Читайте також:  Собор єпископів УПЦ в США видав заяву в справі розгляду надання Автокефалії УПЦ в Україні

«Я готова скасувати візи для вас. Знаю, що це не неважко. Мені радили цього не казати, але я все одно скажу: візове питання може вирішитися вже до кінця наступного року», — повідомила вона.

Джерело.


РЕКЛАМА: