Посол США пообіцяла полякам безвізовий режим

Візове питання може вирішитися вже до кінця наступного року.

Джоржетт Мосбахер, посол США у Варшаві, запевняє, що поляки зможуть подорожувати до США без віз вже з кінця наступного року. Про це у п’ятницю, 2 листопада, пише польська газета z Rzeczpospolita.

Вона зазначила, що вражена змінами, які відбулися в цій країні за останні 30 років.

«Мабуть, немає в сіті ще однієї такої країни, яка змогла б досягти того, що досягнула Польща», — сказала вона в інтерв’ю телеканалу TVN24.

«Міркуючи про країну, в якій впродовж 30 років упевнено зростає середній клас, низька інфляція, майже відсутність безробіття, кваліфікована робоча сила та професійна етика, — їх можна лише позаздрити. Це справді вражає, й я дуже пишаюся тим, що можу бути тут, адже відчуваю, що я опинилася в цій країні в той момент, коли твориться її історія», — додала дипломат.

Читайте також:  100 євро на одну посилку: Влада підготувала для українців нові сюрпризи

Вона також прокоментувала скасування віз для поляків. Мосбахер зазначила, що їй соромно, що полякам досі доводиться звертатися за ними.

«Я готова скасувати візи для вас. Знаю, що це не неважко. Мені радили цього не казати, але я все одно скажу: візове питання може вирішитися вже до кінця наступного року», — повідомила вона.

Джерело.