На цвинтарі у Криму поставили бюст Януковичу (фото)

На Братському військовому кладовищі в анексованому Севастополі з’явився надгробний пам’ятник Віктору Януковичу-молодшому, який загинув на озері Байкал у березні 2015 року.
«Крим.Реалії» розповідає, що на невеликому постаменті встановлено бюст із зазначенням дат народження і смерті молодшого сина колишнього президента України. На пам’ятнику написано «Віктор Вікторович Янукович».

Над ним, на арці, – цитата з Євангелія від Іоанна: «Немає більшого за ту любов, як хто душу свою покладе за друзів своїх. Територія біля могили огороджена кам’яним парканом.

Віктор Янукович-старший у лютому 2014 року втік до Росії, його сини – бізнесмен Олександр і народний депутат від «Партії регіонів» Віктор – теж поїхали з України.

Віктор Янукович-молодший любив перегони і, як повідомляли ЗМІ, загинув на озері Байкал.

Читайте також:  На Буковині цегляний паркан упав на дитину

20 березня 2015 року «Фольксваген» провалився під лід. 33-річний москвич Віктор Давидов загинув, а п’ятеро пасажирів нібито врятувалися. Прізвище Давидова до шлюбу з Віктором Федоровичем Януковичем мала його дружина Людмила.

23 березня тіло Януковича-молодшого чартерним рейсом доставили з Іркутська в Сімферополь, а потім у Севастополь, де поховали на Братському кладовищі.

За повідомленнями ЗМІ, батько загиблого був на похоронах.

Меморіальне братське кладовище часів Кримської (Східної) війни (1853-56 рр.) розташоване на північній стороні Севастополя, на ньому поховані солдати, матроси і офіцери, загиблі в боях за Севастополь, а також відомі і заслужені городяни.

Джерело.


РЕКЛАМА: