На Прикарпатті викрили підпільний цех, де виготовляли продукти спортивного харчування

На Прикарпатті вилучено понад 1 тонну фальсифікованих продуктів. За процесуального керівництва прокуратури Івано-Франківської області працівниками ГУ ДФС в Івано-Франківській області у межах досудового розслідування за фактом незаконного обігу підакцизних товарів (ст. 204 Кримінального Кодексу України) припинено незаконну діяльність підпільного цеху з виготовлення продуктів спортивного харчування.

Повідомляє про це прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Встановлено, що групою осіб на території Івано-Франківської області організовано незаконне виготовлення сумішей спортивного харчування під маркою відомих виробників, які реалізовувалися через інтернет-сайти та кур’єрські служби експрес-доставки.

Читайте також:  Не пожалів навіть рідну матір: на Закарпатті чоловіка, жорстоко розправився з двома жінками

За результатами проведених слідчих дій виявлено та вилучено понад 1 тонну фальсифікованих продуктів спортивного харчування в асортименті, сировину, з якої вони виготовлялись, обладнання для виробництва сумішей та їх фасування, пакувальну тару, а також документи щодо реалізації виробленої продукції. Загальна вартість вилученого фальсифікату орієнтовано становить 800 тис. грн.

На даний час у кримінальному провадженні вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно, проводяться невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.

Джерело.


РЕКЛАМА: