Моторошне відео: у США чоловік в останню мить врятувався у магазині від некерованого пікапа

Ще одну жінку врятували бетонні бар’єри.

У США двоє людей ледь не загинули від пікапа, водій якого втратив контроль над кермуванням і влетів у магазин. Моторошне відео інциденту оприлюднив телеканал ABC.

Цей випадок стався у п’ятницю, 8 червня, у місті Оберн, штат Вашингтон. На відео з камер спостереження видно, як некерований пікап вилітає на стоянку перед місцевим магазином і на повній швидкості врізається у бетонні бар’єри, встановлені перед закладом.

Увесь жах того, що сталося, видно на відео з другої камери спостереження, встановленої усередині магазину.  Камера зафіксувала, як до магазину заходить покупець, коли раптом ззаду просто у нього летить машина. Чоловік швидко забіг усередину і врятувався.

Згодом на відео видно жінку, яка теж йшла до магазину, але вона не встигла забігти усередину. Втім, її від смерті врятували бетонні бар’єри, які власники закладу встановили після кількох попередніх подібних інцидентів.

“Вона була настільки перелякана, її просто трусило”, – розповів касир магазину. “Вона сказала, що могла померти, коли побачила, що машина летить просто у неї”.

Читайте також:  Останнє «послання» сенатора Маккейна: Україна повинна бути поруч з НАТО

У місцевому відділку поліції розповіли, що затримали водія пікапа – чоловіка у віці 40 років. Йому пред’явлені звинувачення у водінні у стані сп’яніння.

Джерело.