Мати закатованої українкою дитини розповіла подробиці жахливої трагедії: “Я хочу подивитися в очі цьому монстру”

Той, хто зробив це з моєю дочкою, – не людина, а чудовисько, справжній монстр. Я хочу, щоб вона залишок свого життя провела у в’язниці і відчувала те, що переживаю я».

«Я хочу подивитися в очі цьому монстру, який підняв руку на дитину», – сказала Доріна.

За словами матері, її дочка була маленьким янголятком. Вона весь час посміхалася, смішно лопотіла, починала ходити. «Я до сих пір не в силах повірити, що чиясь жорстокість розлучила нас дочкою. Але ж, що жахливо, таке могло статися не тільки з моєї Ясмін, але і з будь-яким, абсолютно будь-якою дитиною. Ви розумієте це? », – каже Доріна.

«Я знаю, що діти – це вища цінність в Ізраїлі. Тому я заклинаю батьків: перевіряйте, кому ви довіряєте своїх дітей!»– просить вона.

Як повідомляли «Вести», поліція 6 червня передала в суд попереднє звинувачення у справі помічниці виховательки дитячого саду з Петах-Тікви, підозрюваної у вбивстві однорічної дитини. Тоді ж стали відомі подробиці розслідування.

Читайте також:  “В хiд пiшли кaмені”: На кордоні з Польщею утворилася величезна черга (відео)

На записі, як стверджують в поліції, видно, як 23-річна громадянка України, тимчасово проживає в Ізраїлі, силою тягне однорічну дівчинку за руку, потім силою кидає її на матрац, що лежить на підлозі. Після цього накриває дитину з головою ковдрою і лягає зверху.

Як повідомляли «Вести», батьки загиблої дівчинки – іноземні робітники з Молдови – повернулися на батьківщину і відвезли тіло дочки для поховання. В ході розслідування у поліцейських виникло чимало запитань щодо того, як в дитсадку дбали про дітей і в яких умовах вони перебували.

Подробиці кримінального розслідування були заборонені до публікації постановою суду. Тільки після закінчення слідства і передачі матеріалів до прокуратури та суду стали відомі обставини трагедії.

Поліція також вважає, що жорстокості зазнавали й інші воспітанннікі дитсадка. Всього виявлено не менше 10 подібних епізодів.

Джерело.