“Мамо, звичайно я нeзaймaна, я ж ще не вийшла заміж”: у 14 Даша нapoдила сина

– Олена Сергіївна, я помітила, що ваша дочка зовсім перестала їсти в їдальні.

З таких слів розпочала розмову класна керівник Даші. Потім вона стала розповідати мамі восьмикласниці про те, що її дочка часто відпрошується в туалет на уроках, а сьогодні вранці її навіть знудило, але йти в медпункт вона відмовилася.

Вчителька висловила занепокоєння про травлення дівчинки, хоча на її погляд та ніби і не схудла, а навпаки навіть поправилась останнім часом.

Лєна і сама помітила, що одяг в останній раз вони з дочкою купили на розмір більше, думала, що просто росте дитина. А раптом, правда, біда якась зі шлунком або того гірше, обміном речовин в організмі? Мама Даші клятвено пообіцяла вчительці відвести дочку до лікаря.

На наступний день Олена розбудила доньку раніше і повела здавати аналізи перед прийомом у лікаря. У другій половині дня мама і Даша були вже біля кабінету гастроентеролога. Лікар вислухав скарги Олени і став розглядати результати аналізів, а потім задумливо промовив:

– Це, звичайно, не з моєї спеціальності, але я думаю Вам спершу потрібно звернутися до гiнeколога: судячи по аналізах, за всіма показниками Ваша дочка вaгiтна!

Лєна аж схопилася зі стільця від подиву:

– Як вaгiтна? Звідки взятися вaгiтності, якщо вона – нeзaймана?

– А з цим Вам якраз гiнeколог і допоможе розібратися.

Мама і дочка покинули кабінет гастроентеролога. Лєна посадила Дашу на кушетку в коридорі, взяла за руку і спокійно, стримуючи емоції, запитала:

Читайте також:  В Одесі чоловік прийшов в школу із сокирою на «розбірки» з кривдниками своєї дитини

– Дашo, я ж питала тебе зовсім недавно чи є у тебе якісь «серйозні» стосунки з хлопчиками? Ти сказала, що немає і що ти нeзaймана!

– Ну, звичайно, мама, я – нeзaймана, я ж ще не вийшла заміж!

Олена зрозуміла, що дочка щось плутає і почала пояснювати їй що до чого.

– Так ось, дочкo, чи було в тебе таке з хлопчиком яким-небудь?

Даша зізналася, що займалася «цим» зі своїм однокласником Славком, причому регулярно вже кілька місяців. А то, що від «цього» діти бувають вони знали, але думали, що у дітей дітей не буває, щоб стати вaгiтною треба стати дорослими і одружитися.

Лена схопилася за голову: вaгiтність в чотирнадцять років, як так то? Жінка повела дочку до гiнeкoлoга. Термін виявився вже великим, навіть візуально вже було видно живіт.

Мати Славки не зраділи новині про те, що скоро стане бабусею та й сам хлопчисько сказав, що не любить дітей. Олена спробувала донести до них, що проблема то загальна і вирішувати її треба разом, але та матуся виявилася не з боязкого десятка, почала кричати і вигнала Олену з Дашею, а сина потім швиденько перевела в іншу школу.

У дев’ятому класі Даша наpoдила сина, але навчання не кинула, мама пішла в декрет по догляду за онуком. Так і живуть тепер.

Джерело.


РЕКЛАМА: