Коли її закидали шифером вона була ще живою: З’явилися нові моторошні подробиці вбивства 20-річної студентки

У Житомирській області затримали вбивцю 20-річної студентки Анни Голубенко, яка пішла з дому 2 серпня, а через кілька днів її тіло знайшли закиданим будівельним сміттям і шифером в одному з кар’єрів біля глухого села Бондарці.

Як повідомив начальник ГУНП в регіоні В’ячеслав Печененко, підозрюваного у вбивстві затримали 9 серпня. Ніякої іншої інформації поліція не розкриває.

Бездиханне тіло дівчини виявив по трупному запаху місцевий житель, який збирав горіхи зі своїм собакою. Тварина відреагувала на трупний запах і швидко знайшла місце, звідки він виходив. Чоловік побачив жіночу руку, що стирчала з-під шиферу, немов тяглася до телефону. Свідок – місцевий єгер, впевнений – дівчину покинули помирати в цьому страшному місці ще живою. Страшну смерть нещасна зустріла в лісосмузі біля траси за 20 кілометрів від рідного дому.

Читайте також:  “Матір й дитину в колясці відкинуло на кілька метрів”: Жахлива ДТП забрала життя жінки і її немовляти

Єгер викликав поліцію – коли тіло витягали, свідки помітили – дівчина була повністю одягнена, сумка і прикраси були цілі, як і її телефон.

Анна навчалася в місцевому педагогічному університеті, була з благонадійної сім’ї, репутацію також мала гарну. Тривогу рідні забили не відразу, тому що думали, що вона може бути в гостях у друзів.

Джерело.


РЕКЛАМА: