Канадця, який має 24 дружини та 149 дітей засудили до піврічного домашнього арешту

До піврічного домашнього арешту і 150 годин громадських робіт засудив Верховний суд канадської провінції Британська Колумбія 61-річного багатоженця Вінстона Блекмора. Для нього це вже четвертий умовний вирок за полігамію, повідомляє «Racurs.ua» з посиланням на «Daily Mail».

Його зятя, 53-річного Джеймса Олера, у якого «всього» п’ять дружин, засудили до трьох місяців домашнього арешту і 75 годин громадських робіт.

До слова, обидва засуджені раніше були єпископами Фундаменталістської церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Ця група відкололася від мормонів, коли ті відмовилися від багатоженства у 1890 році. Вони проживають в громаді Баунтіфул на південному сході Британської Колумбії, яку заснували прибічники багатоженства незабаром після Другої світової війни.

Максимальна покарання за полігамію в Канаді передбачає п’ять років тюремного ув’язнення.

Суддя Шері Енн Донеген зазначила, що, хоча обидва чоловіки працьовиті і в іншому повністю дотримуються закону, вона не могла їх помилувати, так як деяким з їхніх дружин ледь виповнилося 15 років на момент укладення шлюбу. «Він дав зрозуміти, що ніяке покарання не змінить його релігійних поглядів. Він не розкаявся і не збирається», – додала вона. Також повідомляється, що у Блекмора 149 дітей.

Читайте також:  У Канаді знайшли алмаз рекордного розміру

У залі суду були присутні десятки прихильників Блекмора, деякі з них розридалися, коли почули вирок.

Варто зазначити, що через багатоженство Блекмор і Орел вже не вперше мають проблеми з канадським законодавством. Так, їх уже заарештовували в 2009 році. Тоді в Блекмора вже були понад 20 дружин, у Орела – дві. Востаннє Блекмор одружувався в 2014 році.

Джерело.


РЕКЛАМА: