Італія на все літо закриє порти для кораблів неурядових місій, що рятують мігрантів

Італійські порти будуть закриті все літо для кораблів неурядових організацій, які рятують мігрантів, які намагаються переплисти Середземне море з Африки до Європи.

Про це заявив глава МВС Італії Маттео Сальвіні, повідомляє The Local.

“Неурядові організації будуть бачити Італію тільки на листівках”, – заявив Сальвіні, який також є віце-прем’єр-міністром та головою правої партії “Ліга”.

“Порти будуть закриті все літо”, – сзазначив Сальвіні, додавши, що заборона стосується не тільки доступу до портів, а й “постачання палива для кораблів НУО”.

“Італійські військові говорять мені, що як і лівійці, неурядові організації допомагають контрабандистам, свідомо чи ні”, – сказав Сальвіні.

Але він підкреслив, що Італія з іншими державами “буде продовжувати рятувати всіх тих, кому потрібна допомога”.

Читайте також:  У США жінку від раку вилікували за допомогою імунотерапії

“Іноземні НУО з іноземними екіпажами, що ходять під іноземним прапором і фінансуються зарубіжними установами, більше не зможуть потрапити в Італію”, – заявив міністр.

Нагадаємо, після понад 10 годин переговорів та спроби Італії заблокувати рішення лідери ЄС досягли домовленості щодо міграції на саміті в Брюсселі.

Італія, до берегів якої прибуває велика кількість мігрантів з Північної Африки, погрожувала заблокувати рішення лідерів, якщо її вимоги не будуть виконані.

Після завершення переговорів, які тривали ледь не до ранку п’ятниці, лідери ЄС домовились створити центри для мігрантів у тих країнах, які на це добровільно погодяться.

Джерело.


РЕКЛАМА: