Італійці, яка вбила восьмирічного сина, дали 30 років в’язниці

Вероніка Панарелло задушила свого сина Лориса. За версією звинувачення, син був вбитий, бо дізнався про інтимний зв’язок своєї матері з її свекром. Після оголошення вироку в суді Панарелло пообіцяла розправитися з коханцем своїми руками.

Апеляційний суд Катанії підтвердив вирок сицилійки, обвинуваченої у вбивстві і приховуванні трупа свого сина Лориса Стивал – 30 років тюремного ув’язнення. Жінка завжди стверджувала, що її сина вбив свекор Андреа Стивал, тому що дитина дізнався про їх інтимних відносинах.

Восьмирічний хлопчик був задушений шматком дроту 29 листопада 2014 року в своєму будинку в Санта Кроче Камерина. Судді, приймаючи прохання звинувачення, підтвердили рішення винесене судом першої інстанції Рагузи 17 жовтня 2016 року.

Читайте також:  На Харківщині водій «ВАЗу» врізався в зупинку з людьми і втік (фото)

Розслідування почалися 29 листопада 2014 року, коли Вероніка Панарелло заявила в поліцію про зникнення сина. Жінка сказала поліцейським, що відвела дитину в школу, але не знайшла його по закінченню уроків. Труп маленького Лориса був знайдений в яру через кілька днів.

Вероніка Панарелло кілька разів змінювала свою версію подій: спочатку вона стверджувала, що відвела дитину в школу, потім – що хлопчик помер, граючи, в результаті нещасного випадку, а на першому судовому слуханні 11 лютого 2016 року звинуватила у вбивстві свого тестя і коханця.

Свою вину засуджена так і не визнала.


РЕКЛАМА: