Італійські військові переймали досвід у ЗСУ

До Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України завершився ознайомчий візит делегації Збройних Сил Італійської Республіки на чолі з підполковником Лоренцо Ді Белла та Аташе з питань оборони Посольства Італії в Україні полковником Рікардо Крістоні.
Про це повідомляє прес-служба МОУ.

Візит іноземної делегації розпочався з презентації Центру розмінування, під час якої заступник начальник Центру підполковник Олег Гаврилюк розповів про структуру, призначення військової частини та поінформував поважних гостей про діяльність Центру розмінування за напрямком пошуку, знешкодження (знищення) саморобних вибухових пристроїв, зокрема розповів про досвід роботи військових саперів з саморобними вибуховими пристроями.

Читайте також:  Зміна клімату? В Україні прогнозують аномально теплу зиму, а в Італії - зиму з снігом

Крім того, підполковник Олег Гаврилюк ознайомив гостей з навчально-матеріальною технічною базою Центру розмінування, системою підготовки саперів, водолазів, кінологів та розрахунків мінно-розшукової служби.

Під час роботи в Центрі розмінування іноземні гості відвідали заняття в рамках «Багатонаціональної тренувальної групи – Україна» (JMTG-U), поспілкувались з українськими та канадськими військовослужбовцями.

Джерело.


РЕКЛАМА: