Холодницький отримав майже півмільйона гривень відпускних

Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури пішов у відпустку до 13 вересня після скандалу.

Керівник САП Назар Холодницький отримав 456 тисяч 780 гривень відпускних. Про це повідомляє Центр протидії корупції у Facebook.

«Непогане заохочення для людини, яка «зливає» справи НАБУ і попереджає фігурантів про обшуки. Ці півмільйона – це наші з вами податки. Просто немає слів», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів 26 липня відмовилася звільнити Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Йому винесли лише догану.

Після цього керівник САП написав заяву на відпустку – на півтора місяці.

Як писав «Вголос», під час прослуховування кабінету керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького детективи НАБУ виявили факти тиску на прокурорів та суддів, а також зливу інформації про обшуки.

Читайте також:  Кейт Міддлтон і принц Вільям представили сімейну різдвяну листівку (фото)

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що розслідування щодо Холодницького ініціювали після підтвердження інформації про перешкоджання керівництва САП розслідуванню справи проти мера Одеси Геннадія Труханова. Керівник ж Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявив, що жодного разу не спілкувався з міським головою Одеси Геннадієм Трухановим.

Раніше Холодницький підтвердив інформацію про виявлення у своєму кабінеті пристрою, схожого на «жучок» для прослуховування. Він також сказав, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього.

Джерело.


РЕКЛАМА: