Хабарництво на Волині: митник отримав п’ять років тюрми з конфіскацією

Прокуратура Волинської області оскаржуватиме в апеляційному порядку вирок Любомльського районного суду, яким старшого інспектора Волинської митниці за одержання хабара обсягом 1300 доларів засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 2 роки та конфіскацією майна.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

У серпні 2015 року митник двома траншами (500 та 800 доларів) одержував неправомірну вигоду від представника суб’єкта підприємницької діяльності за безперешкодне здійснення митного оформлення товарів, які ввозилися господарським товариством в Україну через митний пост «Ягодин».

Читайте також:  “Чоловік і жінка разом 20-25 тисяч доларів за рік можуть відкласти” – молодий хлопець з Тернопільщини відверто розповів про життя та заробітки в Англії

Суд визнав старшого інспектора винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1,3 ст. 368 КК України, й призначив йому покарання у виді реального позбавлення волі, проте прокурори вважають його занадто м’яким і наполягатимуть на суворішому покаранні для корупціонера.

Джерело.


РЕКЛАМА: