Франческо Амато, який захопив заручників на пошті в Італії, здався поліції за 7 годин

Франческо Амато, який вдень 5 листопада захопив 5 заручників у поштовому відділенні італійського міста Реджо-нель-Емілія, здався поліції через 7 годин.

Як пише Громадське, ніхто із заручників не постраждав.

Крім того, Франческо Амато дозволив заручникам користуватися мобільними телефонами, а також випустив з відділення 54-річну Анналісу Калуцці, яка від страху втратила свідомість.

Як раніше повідомлялося, зранку 5 листопада озброєний чоловік захопив заручників у поштовому відділенні. Перед захопленням заручників він випустив з відділення усіх клієнтів, у приміщенні залишися п’ятеро працівників.

Чоловік вимагав зустрітися з міністром внутрішніх справ Маттео Сальвіні.

Читайте також:  ООН проти італійської агропродовольчої промисловості: "під прицілом" Пармезан, Прошутто-ді-Парма і оливкове масло

Франческо Амато є фігурантом справи калабрійської мафії “Ндрангета”, якого засудили до 19 років позбавлення волі. Чоловік упродовж тижня переховувався від поліції. У межах цієї справи засуджені ще 119 людей.

“Ндрангета” — велике італійське злочинне угруповання, яке базується в Калабрії — найбіднішій провінції Італії. Її називають однією з наймогутніших злочинних організацій у світі. Клан займається як торгівлею наркотиками, нелегальним рухом капіталу, так і працює в межах закону — займається будівництвом, торгівлею, ресторанним бізнесом.

Джерело.