Ескорт – не завжди інтим: Як у Франківську депутатам пропонували елітний супровід

Поважні люди, які дбають про свою репутацію, мали б добре знати, як, коли і з ким проводити час. Якщо налагоджувати особисте життя бажання немає, а в люди потрібно з’явитися з ефектною жінкою зі свого кола – допомогти може ескорт-служба. Спробуємо “відкрити” таку в Івано-Франківську і запропонувати її послуги депутатам.

Ескорт – це не те, про що ви могли подумати, а всього лише супровід на обумовленій події. Працівниці цієї сфери відвідають з вами ділову зустріч, подорожуватимуть за кордон чи просто можуть прикрасити ваш вечір.

Послугами ескорт-служб часто користуються представники бізнесу, чиновники та інші вершки суспільства, тому і вимоги до працівниць дуже високі. Клієнт самостійно обирає собі партнера та чітко обговорює усі деталі. Компанію замовнику складе чарівна дівчина, яка матиме не лише модельну зовнішність, але й виявиться чудовим співрозмовником, розумною людиною, добре володітиме іноземними мовами. Вона вміє гідно поводитись у будь-якій ситуації: перекладач, екскурсовод чи актриса на роль “дами серця” – вирішує клієнт та його гаманець. Так само вирішується і питання продовження вечора, однак поважні фірми такого, кажуть, не практикують. Сексуальні взаємини – особиста справа кожного, але у послуги таких компаній вони не входять.

Схожий VIP-супровід популярний у багатьох країнах світу та великих містах України. А ось чи зацікавить це когось із франківських депутатів – ми вирішили перевірити особисто.

Працівниці цієї сфери відвідають з вами ділову зустріч, подорожуватимуть за кордон чи просто можуть прикрасити ваш вечір

Для експерименту готуємо нову SIM-карту з номером, який легко запам’ятовується, та створюємо історію. За легендою, компанія “Еліт Ескорт Груп” працює у кількох містах України й незабаром відкриває представництво в Івано-Франківську. А менеджер Діана має контакти місцевих осіб, яких може цікавити так званий елітний супровід, і ознайомлює потенційних клієнтів із можливостями компанії. Текст телефонної розмови ретельно продумую наперед, щоб був схожим на рекламний, а ще – щоб не збитися з пантелику в разі неочікуваної реакції співрозмовника.

Під приціл потрапили депутати міської та обласної рад. Тримаючи перед собою перелік телефонних номерів, згадую старий досвід роботи у кол-центрі. В довільному порядку телефоную і солодким голосом представляюся:

Доброго дня! Мене звуть Діана, я менеджер “ЕлітЕскортГруп”, у вас знайдеться вільна хвилинка для розмови?
Першим моїм співрозмовником став Віталій Бурко. Чи то відздивування, чи справді не розчувши, депутат міської ради від ВО “Свобода” і за сумісництвом керівник КП “Муніципальна дорожня компанія” кілька разів перепитував, хто я і що це за такі послуги. А лише чітко розчувши, що наша вигадана фірма пропонує, пояснив, що він “не до того, йому того не треба”, і поспішив завершити розмову.

Також не погодився стати нашим “клієнтом” Іван Гарасимко, депутат цієї ж ради від “Об’єднання “Самопоміч”. Він, здалося, навіть трохи розгубився, і зі сплутаного “Та ні, дякую, я щось трошки… цей… та ні, перепрошую… дякую” я зрозуміла, що співпраці у нас не вийде.

Більше запитань мав до мене депутат міської ради від БПП “Солідарність” Андріан Волгін. Спортсмен, депутат та доброволець АТО нашими послугами не зацікавився, проте здивувався, де ж ми дістали його номер телефону.

Схоже питання почула я і від депутата облради (“Самопоміч”) Сергія Коцюра. Мою м’яку, але геть не конкретну відповідь щодо “клієнтської бази” він перервав ще двічі своїм запитанням. А коли я сказала, що не можу повідомити, звідки у нас база контактів, запевнив: якщо я не можу довіряти йому, то він не зможе довіряти мені. Побажала гарного настрою, а сама сиджу і думаю: певно, відмазки таки треба допрацювати.

Читайте також:  У Польщі значно погіршилось ставлення до українців і німців

Багатьох співрозмовників, до речі, засмутило саме те, що їхні номери “гуляють” підозрілими компаніями. Насправді ж контакти я взяла у колег, а деякі і просто на сайті Івано-Франківської міської ради. Багато депутатів, як я вже зрозуміла, залишають там пусті поля чи недійсні номери телефонів, і частково їм це допомогло, бо “менеджер Діана” просто не змогла до них додзвонитися. Ще кілька людей, очевидно, просто ігнорують незнайомі номери, та з особистого номера телефонувати я б точно не ризикнула – якось же в цьому місті треба далі жити.

Відмову я отримала ще від кількох депутатів. Задумалася, що потрібно буде добре вивчити “конкурентів” і дізнатися, може, хтось в Івано-Франківську все ж надає такі послуги. Можливо, я просто не встигла зайняти цю бізнес-нішу або ж депутати всі одружені і в люди чемно виходять виключно зі своїми обраницями.

До речі, про чемних. Хоч багато хто і слухати про наше “представництво” не хотів, лише один депутат одразу ж повідомив, що має дружину. Тому свою нагороду “найвірнішому” я справедливо присуджую Михайлові Королику, очільнику обласного осередку ВО “Свобода”. Почувши у слухавці приємний жіночий голос, він моментально відрізав, що його це не цікавить, бо одружений.

Декого моя реклама нової фірми і зовсім розвеселила. До прикладу, міський свободівець Роман Марцінків, кілька разів перепитавши “яка-яка група?”, не стримав смішку через слово “ескорт”. Слідом за ним ледве не розсміялися і ми з колегою.

Були серед моїх потенційних клієнтів стримані та ввічливі. Вислухали, подякували, пообіцяли записати собі мій номер телефону. Однак SIM-карта неіснуючої фірми поки припадатиме пилом у шухляді, тому супроводжувати їх доведеться комусь іншому.

Зізнаюся чесно, люди, від яких я очікувала якогось “фідбеку”, виявилися аж надто суворими. Здивувало також те, що “ескорту” в Івано-Франківську нема, як і сексу в Радянському Союзі: всі дивувалися, а дехто мою ділову пропозицію сприймав із явним підтекстом. Втім, у моїй “клієнтській базі” люди виявилися урівноваженими і стриманими, що цілком відповідає статусу депутата.

Повірте, я не зі зла! Цікаво було знати, чи однаково ми розуміємо ескорт-послуги і чи є шанс побачити поруч із франківськими депутатами представниць специфічної для нашого міста професії.

Ескорт – це не завжди інтим. Але не варто сподіватися, що робота у такій фірмі буде виключно діловою, бо світ аж кишить історіями про зворотну сторону елітного супроводу. Можливість “орендувати” собі компаньйона, який гідно почуватиметься у будь-якому оточенні, є затребуваною. Пам’ятайте: попит породжує пропозицію. Проте не знаю, чи мій бізнес швидко прижився б у Івано-Франківську. Може, аудиторія не та, чи рекламувати потрібно було краще?

Нікого образити чи, не дай Боже, схилити до проституції не хотіла. У нас, на хвилинку, – ескорт-фірма серйозна і відповідальна, хоч і вигадана за кілька хвилин.

Автор: Марта БАРАНЕЦЬКА

Джерело.