“Чудо теплокровних змій”, які в день Успіння Богородиці повзуть до ікони: Змії і парафіяни на острові Кефалонія (фото)

Напередодні релігійного свята – Успіння Богородиці Пресвятої Діви Марії, на о. Кефалонія в черговий раз було зафіксоване унікальне диво природи – теплокровні оксамитові змійки.

Дивне явище природи або святого місця не перестає дивувати місцевих жителів і туристів…

Ось уже декілька століть феномен “святих змій” відбувається в двох селах Кефалонії – Маркопуло й Аргініа, в період між 5 і 15 серпня – час проведення святкових заходів, присвячених Діві Марії.

Згідно з місцевим міфом, монастир у Маркопуло був атакований піратами в 1705 році. Місцеві монахині стали у відчаї молитися Діві Марії, з проханням у неї захисту. І свята допомогла – монахині перетворилися на змій і уникли полону. За іншою версією міфу – Діва Марія сама послала в храм змії, щоб вбити загарбників.

На своїх головах сірі змійки мають малюнок у вигляді невеликого хреста. Форма їхнього язика також хрестовидна, а шкіра бархатиста на дотик. Довжина плазунів не перевищує 1 метра.

Змії Діви Марії вважаються чудотворними і безпечними, і тому віряни торкаються до них без побоювання.

У минулому році Елладська Церква збиралася запросити серпентолога вивчити “чудо теплокровних змій” у Греції.

Спеціаліст у галузі вивчення змій на запрошення церкви вирушить на грецький острів Кефалонія, щоб виміряти температуру змій, що там мешкають, які, за свідченням очевидців, у свято Успіння збираються на місці колишнього монастиря і є теплокровними, розповів в інтерв’ю глава Об’єднання православних вчених, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Геннадій Заридзе.

Читайте також:  “Тіло порізав на куски, а голову залишив собі”: Хлопець жорстоко вбив молоду красуню

“З біологічної точки зору не буває теплокровних змій. Тому ми хочемо запросити на Кефалонію авторитетного серпентолога, щоб він описав цих змій і виміряв їх температуру”, – сказав священик, який багато років займається вивченням церковних чудес природничо-науковими методами.

За словами Заридзе, на острові Кефалонія в день Успіння Пресвятої Богородиці отруйні змії сповзають в одне місце, на якому колись був жіночий монастир, але нікого не кусають.

Також, за його словами, температура святих мощей Спиридона Триміфунтського, який помер в IV столітті, становить 36,6 градусів Цельсія, що неможливо пояснити в рамках існуючих природничо-наукових теорій.

“Через осмислення таких фактів учений – якщо він послідовний і чесний – приходить до віри, як апостол Фома, який вклав пальці в рани воскреслого Спасителя. У нашому раціональному віці все більш вагомий статус набувають слова” наука довела”, в пресі все частіше вживають словосполучення” вчені довели”. Тобто сучасні люди, подібно до апостола Фоми, вимагають доказів того чи іншого феномену. В диво легше повірити, якщо воно підтверджується наукою”, – упевнений глава Об’єднання православних вчених.


РЕКЛАМА: