Чоловік повернувся додому через два місяці після свого похорону (ФОТО)

Фахівці з Інституту судової експертизи видали помилковий висновок стосовно того, що останки невідомого чоловіка належать жителю Томарли, який перебував у розшуку й повернувся додому через деякий час

У Казахстані житель села Томарли в червні пропав безвісти, але через чотири місяці повернувся додому. Весь цей час родичі вважали його загиблим і навіть поховали тіло, яке їм видали в поліції. Про це пише місцеве видання «Ак Жайик».

У червні цього року 63-річний Айгалі Супугалієв вийшов з дому і не повернувся. Його рідні звернулися до поліції й незабаром їх викликали в морг на впізнання тіла. Труп чоловіка через спеку розклався, тож його неможливо було впізнати, саме тому була призначена ДНК-експертиза.

Читайте також:  Вбив і розважався з трупом: відомий бізнесмен потрапив в кримінальний скандал

Родичам повідомили, що з імовірністю 99,92% загиблий є Супугалієвим. Останки чоловіка привезли додому, поховали, провели поминки та отримали свідоцтво про смерть.

Сім’я Супугалієва замовила надгробну плиту і навіть повернула державі пенсію, яку йому виплачували, поки він перебував у розшуку.

Минулого тижня зниклий чоловік повернувся додому цілим і неушкодженим. За його словами, він працював на фермі в одному з районів Атирауської області. Туди його влаштував знайомий, з яким він познайомився на ринку. Через чотири місяці Супугалієв вирішив повернутися до рідних.

Тепер Супугалієви готують позов до Інституту судової експертизи і фахівців, які видали неправдивий висновок. Також поки невідомо, кого поховали замість Айгалі.

Джерело.