BlaBlaCar перестає бути безкоштовним: скільки доведеться платити

Щоб скористуватися послугами популярного сервісу BlaBlaCar, вже менше як за місяць українці змушені будуть викласти чималу суму. Сьогодні ж сервісом користуються більше 4 млн українців, щодня здійснюючи десятки тисяч поїздок Україною та за її межі. Як інформує прес-служба відомства, уже в листопаді 2018 року сервіс запропонує пасажирам обрати один з варіантів платного доступу: на один день або на один місяць. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку за проїзд у транспорті можна буде розрахуватися карткою.

 

Одна поблажка: поїздки на короткі дистанції (до 120 км) залишаться безкоштовними. Водії продовжать користуватися сервісом безкоштовно, як раніше.

Отже, BlaBlaCar починає впроваджувати платний доступ до бронювання місць у водіїв. Пасажирам буде доступний невеликий безкоштовний період, після чого сервіс запропонує їм обрати один з двох варіантів доступу: на 1 день за 49 грн. або на 1 місяць за 59 грн.

При цьому, бронювання місць в поїздках на короткі дистанції до 120 км залишиться безкоштовним. Оплатити доступ до бронювання можна буде на сайті або в мобільному додатку BlaBlaCar. Компенсувати транспортні витрати водієві можна буде готівкою, як раніше. Для власників автомобілів BlaBlaCar залишається безкоштовним. Як і раніше, вони зможуть публікувати свої пропозиції про поїздки із зазначенням вартості місця, кількості вільних місць і додаткових параметрів (часу і місця відправлення, розміру багажу та інших).

Підсумкова вартість поїздки для пасажира буде порівнянною з цінами за квиток на автобус або поїзд. Сервіс продовжить контролювати розмір компенсації, яку може попросити у попутників водій, дозволяючи йому лише частково покривати свої транспортні витрати, але не отримувати прибуток.

Читайте також:  В Україні зникнуть маршрутки

До уваги пасажирам! Якщо користувач планує здійснити поїздку як пасажир, то після вказівки необхідних параметрів (маршруту, дати і часу відправлення) він зможе побачити список водіїв, яким по дорозі. При спробі бронювання місця на дистанцію понад 120 км сервіс запропонує придбати один з двох варіантів доступу – на 1 день або на 1 місяць.

До уваги водіїв! Якщо користувач планує здійснити поїздку як водій, він зможе користуватися сервісом безкоштовно.

Сервісом BlaBlaCar як і раніше зможуть користуватися лише ті люди, які пройшли реєстрацію і верифікацію персональних даних.

Для існуючих користувачів Для всіх діючих 4 млн користувачів в Україні, кожен з яких зробив свій внесок в розвиток карпулінга і BlaBlaCar, компанія зробить подарунок.

Пасажирам буде доступний 3-місячний безкоштовний доступ до бронювань, який необхідно буде активувати до листопада.

Для нових користувачів Усі зареєстровані користувачі BlaBlaCar отримуватимуть безкоштовний доступ на 1 місяць до бронювань.

За цей час вони зможуть скористатися сервісом і оцінити переваги спільних поїздок. Після закінчення цього терміну сервіс запропонує їм обрати та придбати один з варіантів доступу.

Джерело.


РЕКЛАМА: