Батько в останній момент відмовився оплачувати весілля своєї дочки! Звучить жaxливо, але я згоден з ним на всі 100%

Вітчим прийняв свою пасербицю в якості рідної дочки, підтримуючи її емоційно, психологічно і фінансово.

Як тільки їй була потрібна допомога, вітчим негайно вирішував всі проблеми! Але ось одного разу чоловіку увірвався терпець.

‘Моя дочка повинна була вийти заміж 3 листопада цього року. Підготовка до церемонії відняла вже величезну кількість часу. Я не одружений на матері своєї падчерки, але ми живемо разом майже 10 років. У минулому році моя дочка закінчила університет.

Я оплачував все її навчання. Вона не працювала, і жила з нами всі ці роки, поки вчилася. Більше того, я купив їй машину, щоб вона не турбувалася щодо того, як добиратися до університету. Час від часу в її житті з’являвся біологічний батько, з яким вона проводила певну кількість часу. Він не вніс ні цента в її навчання чи повсякденні витрати, але дочка продовжувала його любити.

На весілля було вирішено запросити максимум 250 осіб. Я віддав своїй дружині і падчерці список з 20 осіб, яких я хотів би бачити на цьому весіллі. Мої рідні запевнили мене, що вони про все подбають. За кілька днів до весілля, я зустрів одного зі своїх друзів, який був в цьому списку. Я запитав його, чи прийде він на весілля, але друг відповів, що він не отримував ніякого запрошення. Через кілька днів я дізнався, що в остаточний список з 250 гостей не було внесено жодного імені з мого списку. Це був справжній плювок мені обличчя.

Читайте також:  П’ять років в Італії змінили Таню до непізнаваності. Колись бідова і з вічними синцями під очима, нині Таня аж світилася достатком

Але добив мене абсолютно інший факт.

Повернувшись ввечері з роботи, я побачив у себе вдома майбутнього зятя і члeнів його сім’ї. Це було щось на зразок невеликого знайомства. Знаєте, що мене вивело з себе? Вони не попередили мене про цю вечерю, а вся увага була спрямована на рідного батька моєї пасербиці. Звичайно ж, це було прикро! Що він зробив для майбутнього заходу? Я взяв келих і сказав: ” У мене є тост. Для мене було величезним задоволенням бути частиною цієї родини.

Я отримував насолоду від кожного дня, прожитого в колі цих прекрасних людей. Але зараз я хочу подякувати зовсім іншим людям: рідному батьку моєї пасербиці, її нареченому і всім члeнам його сім’ї. Ви відкрили мені очі на багато речей. Я нарешті зрозумів, що виконував в цій родині роль банкомату.

За все те, про що я дізнався за останні дні – про список гостей, про цю вечерю і т. д. – я урочисто заявляю, що відмовляюся сплачувати це весілля. Вип’ємо ж за щасливу пару і за рідного батька, якому випала честь взяти на себе все фінансування! Так, і ще! Негайно забирайтеся з мого дому! ” Егоїстично? Ні краплі! Чоловік був готовий викласти за це весілля 15-20 тисяч доларів! А що він отримав натомість? Плювок у всілякі частини його душі! Думаю, чоловік – молодець! І він зробив все правильно!

Джерело.