10-річний американець побив рекорд легендарного плавця Майкла Фелпса (відео)

У Каліфорнії 10-річний хлопчик Кларк Кент побив рекорд американського плавця Майкла Фелпса у цьому ж віці та проплив стометрівку на секунду швидше. Показник Фелпса ніхто не міг обійти 23 роки поспіль.

Кларка Кента друзі прозвали «Суперменом». Він проплив сто метрів батерфляєм за 1:09:38 в межах місцевого чемпіонату Far Western Long Course Championship. Свого часу в 1995 році рекордсмен за кількістю нагород в історії Олімпійських ігор Майкл Фелпс проплив цю ж дистанцію за 1:10.48. Тоді Фелпс виступав у категорії для хлопчиків 10 років та молодше. Про це повідомляє Громадське із посиланням на Huffington Post.

Новий рекордсмен Кент Кларк, який навчається у п’ятому класі, мріяв побити рекорд Фелпса з 7 років — відколи почав займатися плаванням.

Читайте також:  Масштабна ДТП за участю лімузина у США: загинуло щонайменше 20 осіб

«У мене була дуже сильна мотивація. І я такий щасливий, що мені вдалося побити цей рекорд», — сказав хлопчик.

Майкл Фелпс потрапив на свої перші Олімпійські ігри в 15 років. Він став єдиним в історії цього спорту 23-разовим олімпійським чемпіоном, 26-разовим чемпіоном світу в 50 метрах в басейні та абсолютним рекордсменом за кількістю нагород (28 медалей) на Олімпійських іграх. Він встановив 39 світових рекордів (на «довгій воді» та на естафетах). Фелпсу сьогодні 33 роки. Займатися плаванням він почав теж у 7 років.

Джерело.


РЕКЛАМА: